BYE’nin 2020’deki En Popüler 10 Podcasti

BYE’nin 2020’deki En Popüler 10 Podcasti

2020 yılını çok büyük zorluklarla, hastalıkların pençesinde geçirdik. 2021’e adım attığımız bu günlerde; geçtiğimiz yılda siz dinleyicilerimizden çokça taktir gören işlerimizin bir listesini yapmak istedik. En çok dinlenen 10 bölümümüz, bölüm açıklamalarıyla birlikte huzurlarınızda!

10. BYE Talks #13 – Alpaslan Dikmen, Ultraslan, Alt Ligler Sendikası

Kağıt Bilet’in sevilen ikilisi Abdullah ve Özcan; Galatasaray tribünlerinin sevilen ismi Can Yavuz’u konuk etti. Ultraslan’la yaşanan tecrübeler, Galatasaray taraftarlığı, güzel mazi ve birbirinden ilginç anılar bu programda!

9. BYE Talks #9 – Optik Başkan, Çarşı ve Forza Beşiktaş

Kağıt Bilet’in sevilen ikilisi Abdullah ve Özcan; Beşiktaş tribünlerinin sevilen ismi Cem Semercioğlu’nu konuk etti.

Çarşı’nın yaşadığı kötü tecrübeler, güzel mazi ve birbirinden ilginç anılar bu programda!

8. Kobra Kobra #20 – bakanlar bakmayanlar

Kobraların gündeminde bu bölümde; corona sürecine yepyeni, eşi benzeri olmayan bir bakış açısıyla bakan Fahrettin Koca, hasta olmaya hak kazanamayan pozitif vakalar, televizyon yorumculuğuna yeni soluk getiren, basın emekçimiz felsefe üstadı Seren Serengil ve ortaya attığı Ajda Pekkan-Hakan Altun aşkı, İzmir Film Festivali’nde en iyi dijital kadın oyuncu ödülü alan Beren Saat, ‘bazlama surat’ davası ve Hande Erçel, garip yorumlarıyla Ece Üner ve destekçisi Alişan, beden olumlamakla olumlamamak arasında kalan Demet Akbağ, 18. yüzyıldan kalma köşe yazısıyla Hıncal Uluç, bu ay çok çalıştığı için ayın kurumu seçtiğimiz muhalif biçme makinası RTÜK, tek cümlelik fıkralar köşemizde Didim Medusa heykeli, yepyeni ekonomi modelleri ve yavru kobralara özel sürprizler var.

7. Kobra Kobra #13 – Huysuz’un Ardından

Kobraların bu bölümde gündeminde Seyfi Dursunoğlu’nun şok eden vefatı var.

6. Kobra Kobra #9 – Bütün Yasakları Yasakla

Kobraların gündeminde bu bölümde söylemezse olmayanlar Bircan Bali, Seren Serengil ve Arto, aile içinde yapılan wushu turnuvası, kobralardan akıl alan Demet Akalın, yaz dizileri ve Can Yaman’ın muhteşem oyunculuğu, konuşmanın yasak olduğu Yeditepe konserleri, Bülent Ersoy’un 30 bin dolarını çalan Hindistanlı maymun, Aleyna Tilki’nin uzun metraj reklam filmi olan yeni klibi, Merve Özbey’e ısrarla dayatılan Türk aile yapısı ve Biz Böyleyiz var.

5. Kobra Kobra – Pride Özel

Kobralar Pride özel bölümlerine, Onur Haftası boyunca yapılan LGBTİ+ fobik açıklamaları ifşalayarak ve kınayarak başlıyor. Hormonlu domateslerin sahiplerini de bir kez daha anarak kendi pride anılarını anlatıyor ve dinleyicilerden gelen mesajları dinliyorlar. Hakan Kalgıdım ve Nuri Harun Ateş’in gözleri dolduran mesajlarının da yer aldığı, alışın burdayız dediğimiz özel bölüm sizlerle!

4. Kobra Kobra Huysuz Virjin Özel – Part 2

Kobralar Huysuz Virjin Özel’in ikinci ve son bölümünde Huysuz’un televizyon kariyerine odaklanıyor. RTÜK ile bitmeyen mücadelesi, Sibel Can’la geçirdiği hayatının en kötü günleri ve birbirinden konuklarıyla yaşadığı eğlenceli anıları bu bölümde. Bu bölüm RTÜK, Sibel Can, Hande Ataizi, Okan Bayülgen, Neslihan Yargıcı ve Gülben Ergen içerir.

3. Eurovision #101 – Türkiye’nin Eurovision’u (Şebnem Paker, Sertab Erener, Can Bonomo, TRT)

Yılın bu zamanlarında yapılan Eurovision, bu yıl pandemi nedeniyle aramızda değil.

Ancak Sıla Şahinöz, Ali Can Kutlu ve Müjdat Çetin; bu özlemi gidermek için bir podcast serisine başladı ve geçmişi yâd etmenin ilk adımını attı. İlk bölümde konumuz Türkiye temsilcileri.

01,32 Semiha Yankı’yla başlayan macera, Bol Sıfırlı Yıllar; 43,13 Şebnem Paker’le Dönüşüm; 52,10 Sertab Erener’in zaferi 01,07 Eurovision Türkiye’de; 01,20,00 Shake It Up Şekerim; 01,25,44 Deli; 01,35,00 Manga; 01,44,00 Can Bonomo; 01.51,27 8 Senedir Yokuz

2. Avrupa Yakası – Fanmade #7

Bu bölümde fanı olunan yegâne Türkiye dizilerinden Avrupa Yakası’nın Fanmade’ini dinleyeceksiniz.

Volkan Sütçüoğlu’nun Jet Sosyete semalarında görünmesinin ardından konuşan Polat Öziş ve Müjdat Çetin, dizi hakkındaki duygu ve düşüncelerini 1 saate sıkıştırdırlar.

1. Kobra Kobra Huysuz Virjin Özel – Part 1

Kobralar ilk özel bölümlerinde; ülkemizin en özel yıldızını, Huysuz Virjin’i ele alıyor! Türkiye eğlence hayatının 50 yılına damga vurmuş, yerli ve milli drag queenimiz, esprileriyle cumhurbaşkanlarına bile zorlu anlar yaşatan ve şovlarıyla büyük bir efsane olan Huysuz’un hikayesi daha önce hiçbir yerde duymadığınız anıları eşliğinde sizlerle!

İlk bölüm gazino, Gönül Yazar, Asena, Sevim Tuna, Turgut- Semra Özal ve Nesrin Topkapı içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.